Kasetony STANDARD

Produkty z tej kategoriiOpis

Zarówno kasetony jednostronne jak i dwustronne wykonujemy z profili kasetonowych 10 i 14 cm a także profilu click 13cm. Profil dobiera się zgodnie z rozmiarem kasetonu oraz jego przeznaczeniem. Profil kasetonowy może zostać pomalowany na dowolny kolor wg palety RAL. Lica kasetonów aluminiowych wykonuje się z plexi 2, 3 a nawet 4mm w zależności od rozmiaru. Na plexi nakleja się grafikę wyciętą z folii ploterowych lub folię z wydrukiem, która jest zalaminowana, dzięki czemu jest ona odporna na promieniowanie UV. Istnieje również możliwość wydruku bezpośredniego na plexi. Dobór najlepszej technologii podyktowany jest projektem graficznym.

Do oświetlenia kasetonów stosujemy ergonomiczne i trwałe oświetlenie LEDowe, które zapewnia długą żywotność reklamy i jej równomierne podświetlenie. W kasetonach jednostronnych oświetlenie rozmieszcza się na plecach kasetonu, które wykonane są z płyty PCV. W kasetonach dwustronnych stosujemy moduły soczewkowe o szerokim kącie świecenia, które rozmieszczamy wewnątrz profili. Nasze kasetony wyposażone są w hermetyczne zasilacze, a do każdego kasetonu można również zamontować czujnik zmierzchu, dzięki czemu reklama sama włącza się o zmierzchu i gaśnie o świecie.

Kasetony jednostronne montuje się plecami do elewacji, służą do tego poprzeczki wzmacniające rozmieszone na plecach kasetonu.

Kasetony dwustronne standardowo wyposażone są w uchwyty montażowe, oczywiście jeżeli jest taka potrzeba możemy wykonać niestandardowe uchwyty (znacznie dłuższe lub np. łańcuszki do zawieszenia).

Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe