Kasetony z licem napinanym

Produkty z tej kategoriiOpis

Kasetony tekstylne cechują się szybką i łatwą wymianą lica, dzięki czemu świetnie sprawdzą się we wnętrzach sklepów, gdzie często zmienia się wystrój, można je stosować również na zewnątrz. Tekstylne lico z wysokiej jakości drukiem UV, który zapewnia żywe kolory po podświetleniu, w krawędzie wszyte ma gumowe uszczelki, które należy tylko wcisnąć w aluminiowy profil. Konstrukcja kasetonów jednostronnych wykonana jest z bardzo estetycznego 10cm profilu gładkiego, który można pomalować na dowolny kolor wg. Palety RAL. Konstrukcja kasetonów jednostronnych wzmocniona jest poprzeczkami, które służą do montażu. Plecy wykonane są standardowo z płyty PCV 3mm, na której rozmieszczone jest oświetlenie- do podświetlenia kasetonów stosujemy ergonomiczne i trwałe oświetlenie LEDowe, które zapewnia długą żywotność reklamy i równomierne oświetlenie.

W przypadku kasetonów dwustronnych oraz pylonów stosuje się profil 12cm, również jest to profil gładki i można go pomalować na dowolny kolor. Oświetlenie LED rozmieszcza się tutaj wewnątrz ramy kasetonu. Do oświetlenia kasetonów dwustronnych stosujemy moduły soczewkowe o szerokim kącie świecenia.

Kasetony z licami tekstylni dają wiele możliwości gdyż można za ich użyciem stworzyć różne kształty świetlne taki jak sześciany, trójkąty czy obudowy słupów itp.


Kasetony z licem napinanym na klipsach stosuje się głownie na zewnątrz, a ich ogromną zaletą są możliwości rozmiarowe przewyższające inne rozwiązania. Rama główna kasetonu wykonana jest z 11cm profilu aluminiowego, na który montuje się ramę o szerokości 5,5cm, na tą ramę za pomocą specjalnych klipsów napina się lico winylowe. Konstrukcja kasetonu wzmocniona jest poprzeczkami, które służą do montażu. Plecy kasetonu wykonuje się z PCV lub z Dibonu, na których rozmieszcza się oświetlenie LED. Grafika jest nadrukowana bezpośrednio na winylowe lico co pozwala uzyskać żywe kolory po podświetleniu. Dzięki solidnej ramie i winylowemu licu, kasetony te są odporne nawet na wyjątkowo trudne warunki atmosferyczne, stąd również ich zastosowanie na dużych wysokościach, czy w wyjątkowo wietrznych miejscach.

 

Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe