Ledon

Specyfikacja produktu:

  1. W standardzie front wykonany jest z plexi opal 4mm, opal 4mm wyklejoną folią translucentną, plexi 3mm barwioną w masie lub plexi z zadrukiem UV
  2. Tył litery wykonany z tworzywa, zawiera uchwyty montażowe pozwalające zawiesić LEDON jak kinkiet, dzięki czemu nie ma widocznych żadnych elementów montażowych.
Standardowo nasze LEDONY posiadają zasilacz wtyczkowy, przewód zasilający z włącznikiem. Na życzenie możemy zamontować różnego rodzaju sterowniki.

Opis produktu

SmartArt to personalizowane lampki w oryginalnych kształtach i kolorach.

Nie produkujemy ich w fabryce, a tworzymy w małej manufakturze. Każdy szczegół dopracowujemy ręcznie z największą starannością. Wszystkie nasze lampy to małe obrazy nad którymi pochylamy się z czułością i zaangażowaniem aby wywołać uśmiech na Waszych twarzach.

W naszych lampach stosujemy oświetlenie led, które cechują się trwałością oraz niewielkim poborem energii, dzięki czemu są ekologiczne spełniając przy czym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Za sprawą naszych lampek chcemy wnieść do Waszych wnętrz więcej światła i koloru. Personalizowane lampy, nie tylko spełnią użyteczną funkcję jako źródło światła, przy którym można poczytać książkę, ale także rozbudzą fantazję, pomogą zasnąć i będą cieszyć oko piękną formą. Taka lampka to oryginalna dekoracja, która z pewnością pozostanie pamiątką na pokolenia.

Formularz zapytania

Pola oznaczone * są wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe