LITERY I ZNAKI

Produkty z tej kategoriiOpis

Dzięki zastosowaniu pojedynczych liter przestrzennych reklama staje się bardziej widoczna i czytelna również z większych odległości.

Litery świetlne 3D Alurapid wykonane są z taśmy aluminiowej o grubości 0,5 mm. Profil 3D w budowanej literze pełni funkcję głównej konstrukcji, dając zwartą i bardzo wytrzymałą bryłę. Lico litery wykańczamy plexi mleczną lub na życzenie Klienta wyklejamy folią translucentną nadając jej odpowiedni kolor. Jeżeli litery mają być czarne stosujemy plexi Black&white, która bez podświetlenia jest czarna, po podświetleniu biała.  Plecy liter wykonane są z PCV 10mm, na której rozmieszczone jest oświetlenie. W tej technologii można również wykonać kasetony o nieregularnych kształtach.

Dostępna paleta kolorów RAL:
RAL 9016 Biały
RAL 1023 Żółty
RAL 2004 Pomarańczowy
RAL 3020 Czerwony
RAL 6029 Zielony
RAL 5002 Granatowy 
RAL 9005 Czarny 
RAL 9006 Srebrny

Litery 3D z plexi mają zarówno fronty jak i boki wykonane z plexi, dzięki czemu litery świecą całą powierzchnią. Litery mogą być białe, lub wykonane z plexi barwionej. Plecy liter wykonane są z płyty PCV 10mm, na której rozmieszczone jest oświetlenie w postaci modułów LED.W celu wyceny zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz kontaktowy poniżej.

Litery i znaki ze styroduru

Litery i znaki ze styroduru to trwała reklama odpowiednia zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Dużym atutem jest przystępna cena takiej reklamy. Litery i znaki są wycinane ze styroduru o grubości 30mm mogą zostać pomalowane na dowolny kolor wg palety RAL. Na fronty można nakleić lica z Dibonu lub plexi w danym kolorze. Lica te można również dowolnie oklejać folią w danym kolorze lub folią z wydrukiem i laminatem. Istnieje możliwość stworzenia liter z podświetleniem (litera montowana jest na dystansie i rzuca światło na elewację tworząc tzw. efekt "echo".

Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe