O nas

W dużym skrócie nasza firma zajmuje się produkcją reklam. Za tym terminem stoi jednak wiele dziedzin naszej pracy, począwszy od doradztwa w zakresie reklamy, poprzez projektowanie graficzne, produkcję, na montażu skończywszy.

Reklamy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment zróżnicowanych technologicznie reklam: kasetony reklamowe aluminiowe, tekstylne oraz z Dibonu, litery przestrzenne, pylony reklamowe, neony LED, ledony, tabliczki oznakowania, wydruki i wiele, wiele innych. Chętnie podejmujemy się również wszelkiego rodzaju niestandardowych realizacji.

Doradztwo

Rozmawiając z Klientem poznajemy jego oczekiwania i potrzeby w zakresie reklamy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Klientowi najlepszą dla niego formę reklamy oraz technologie w jakich reklama będzie wykonana.

Projektowanie graficzne

Jeżeli Klient nie posiada gotowego projektu graficznego, nasi graficy stworzą go od podstaw, przygotują również wizualizację aby Klient mógł przekonać się jak będzie wyglądać końcowy produkt. Oferujemy także usługi stworzenia logo oraz identyfikacji wizualnej.

Produkcja

Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Stawiamy na jakość, dlatego do produkcji reklam stosujemy wyłącznie markowe produkty i podzespoły od zaufanych dostawców. Przykładamy dużą wagę do tego aby końcowy produkt świetnie wyglądał ale również by przez długi czas spełniał swoją funkcję.

Montaż

Oferujemy usługę montażu reklam na terenie całego kraju.

 

Dlaczego naszą firmę powinniście Państwo wybrać?

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, jakość produktu oraz terminowość. Cały czas staramy się rozwijać, wprowadzając do oferty nowe produkty i technologie. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami dla małych i dużych firm, jednocześnie współpracujemy z agencjami z całej Polski i z zagranicy wykonując dla nich coraz to ciekawsze realizacje. Zapraszamy do współpracy!

 

Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe