Pozostałe

Produkty z tej kategoriiOpis

Pylony reklamowe są przede wszystkim nowoczesną i wyjątkową formą oznaczenia firmy. Z pewnością taka forma reklamy, nie pozostanie niezauważona, a do tego pozwoli wzbogacić wizerunek firmy, oddając jej wysoki prestiż. W produkcji cenimy najwyższą jakoś materiałów, co pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości produktu. Nasi projektanci przygotowują konstrukcję ze stali, dobierając odpowiednio jej grubość tak, aby była ona odporna na warunki atmosferyczne jak wiatr. Nasze pylony reklamowe posiadają konstrukcje poparte rysunkiem i odpowiednimi obliczeniami. W zależności od projektu graficznego, wymiarów oferujemy różnego rodzaju pylony: z Dibonu, ramie aluminiowej kasetonowej, w profilu „rondo” oraz ovalex”, tekstylne oraz inne.

Pylony mogą przybierać ciekawe kształty- nie musi to być tylko standardowa prostokątna reklama, możliwości jest naprawdę wiele.

Totem reklamowy pełni pewną funkcję nośnika reklamy bądź tablicy kierunkowej. Daje możliwość wykonania jednostronnych lub dwustronnych totemów, dodatkowo jako opcję możemy zastosować podświetlenie, co z pewnością pozwoli na zauważenie Państwa reklamy wieczorem.

Wydruki wielkoformatowe oferujemy wydruki na takich materiałach jak: Folia backlight, frontlight, folia monomeryczna, polimerowa, folia OneWay Vision, blackout, winyl, siatka mesh i wiele innych. Wydruki na foliach oferujemy z laminatem ochronnym. Istnieje również możliwość cięcia wydruków na oposie, a także naklejenia ich na płytę dibond, PCV, plexi lub inną.

Neony LED to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej reklamy w postaci neonu. Neon wykonany jest z giętkiego tworzywa, dzięki czemu możemy osiągnąć dany kształt. Wewnątrz znajduje się oświetlenie ledowe – neony dostępne są w różnych kolorach. Neon mocuje się do płyty- najczęściej jest to płyta dibond, przezroczysta plexi lub PCV.


Wybierz produkt do wyceny
Zamknij  
Filtruj produkty:

POKAŻ WSZYSTKIE
Kasetony STANDARD
Kasetony DIBOND
Kasetony z licem napinanym
LITERY I ZNAKI
Pylony
Pozostałe